МЕНЮ

Здоровий спосіб життя!

Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб,а повне фізичне,духовне і соціальне благополуччя. Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально,модно і престижно. З 22 по 28 листопада 2021 року в шкільній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Здоров’я дітей - здоров’я нації».

Мета виставки : дати читачам-дітям загальні відомості про здоровий спосіб життя,заняття фізкультурою та спортом,про складники здоров’я,про корисні і шкідливі звички,сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.

 

 

 

Безпека на дорозі

Упродовж з 15 по 20 листопада в бібліотеці було оформлено тематичну виставку в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. А також був проведений бібліотечний урок в 5-Б класі на тему : «Безпека на дорозі – безпека життя». Бесіда про безпечну поведінку дітей на дорозі та в транспорті. Для того, щоб маленькі пішоходи були уважні, обережні, спостережливі на дорозі і знали правила дорожнього руху.

  

 

НАКАЗ №156 "Книго живи"

Наказ №190 Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Наказ №204 Про результати проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

 

Сторінка шкільної бібліотеки

День Соборності України – свято України, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

В цей день завітали до бібліотеки першокласники,які познайомились з виставкою до дня соборності та послухали коротку інформацію про свято Соборності.

     

  

 

В школах оформлені книжкові виставки. Звіт.

План проведення місячника

Звіт по місячнику "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини", присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.