МЕНЮ
Головна » 2023 » Березень » 13 » До Дня Державного Гімну України
9:12:46
До Дня Державного Гімну України

Державний Гімн України – один з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була ухвалена Верховною Радою 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України» 6 березня 2003 року.

10 березня для Дня Державного гімну був обраний як день, в який вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна» в 1865 році в Перемишлі (Польща). Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Зараз, коли наш народ воює з російськими загарбниками за незалежність й цілісність України, гімн має особливе значення для всіх і є тою духовною ланкою, що єднає нас із попередніми поколіннями борців за свободу. 

У цей день перший урок у 1-4 класах розпочався виконанням учнями Державного Гімну України, кожний з особливим хвилюванням та великою шаною співав головну пісню нашої країни.  Школярі 3-В класу ( класний керівник Тараненко І.П.) повторили правила поведінки під час виконання гімну, дізналися з легенди історію виникнення символів держави. Учні 4-Б класу ( класний керівник Погоріла О.О.) взяли участь у вікторині «Державні символи України». Вихованці 3-А класу ( класний керівник Гаврилко Л.А.) намалювали патріотичні  малюнки.

 

Переглядів: 36 | Додав: ВВ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar